کسب درآمد با آپلود فایل :

شاید در اینترنت خیلی روش های درآمدزایی به چشمتان آمده باشد . اما ما هدفمان معرفی معتبر ترین و بهترین ها به شماست .

درآمد از طریق آپلود فایل چیست ؟

خوب منظور این است که شما فایل هایی که خود دارید یا فایل هایی که به هر نحوی در اختیار دارید ( فیلم ، سریال ، بازی ، نرم افزار ، و … ) در این سیستم ها آپلود می کنید و در ازای دانلود آنها توسط دیگران درآمد به دست می آورید .

سیستم های متعددی در این رابطه وجود دارد اما ما معتبرترین و درآمد زا ترین آنها را در زیر جمع کرده ایم .

۱- آپلود بوی

۲- تیز فایل

۳- ترین بیت 

۱= آپلود بوی 

این سیستم در رتبه یک قرار دارد ، بسیار معتبر و سرویس دهی بسیار عالی ای دارد و در ازای دانلود هر فایل بین ۳ تا ۲۴ تومان ( اگر دانلود کننده از ایران باشد ) و اگر دانلود کننده مثلا از آمریکا باشد بین ۹ تومان تا ۵۵ تومان به شما پرداخت می کنند . ارز محاسبه درآمد شما دلار است و هر گاه به ۵ دلار درآمدتان رسید می توانید آن را برداشت کنید . در حال حاضر امکان واریز دارمدتان به کلیه حساب های بانکی کشور فراهم است و اگر بخواهید می توانید درآمد خود را به صورت ارزی در سیستم های مانند وب مانی یا پی پال نیز دریافت کنید .

میزان درآمد ( بازه درآمد ) از هر فایل به حجم آن فایل بستگی دارد . از حجم ۱ مگابایت شروع میشود و هر چه حجم فایل بیشتر باشد درآمد شما بیشتر خواهد بود . برای مثال دانلود یک فایل ۲ مگابایتی برای شما ۳ تومان درآمد دارد ( اگر فرد دانلود کننده در ایران باشد ) و اگر فایل شما بیشتر از ۲ گیگابایت باشد و فرد دانلود کننده در ایران باشد در ازای آن دانلود به شما ۲۴ تومان پرداخت می کند .

جدا از این در ازای هر اشتراک و تمدید هر اشتراکی که توسط شما یا لینک شما انجام شود ۱۵ تا ۲۰ درصد پورسانت دریافت خواهید کرد و ۱۰ تا ۲۰ درصد از درآمد های بدست آمده توسط افردای که شما معرفی کردید به شما تعلق خواهد گرفت .

برای عضویت کافیست از طریق لینک مقابل استفاده نمایید .      .::  عضویت ::.

۲= تیزفایل

این سیستم ( تیزفایل ) وابسته به گروه سامان سیستم که یکی از معتبرترین نام ها در تجارت الکترونیک و آی تی هست ، وابسته می باشد . در این سیستم در ازای دانلود فایل هایی بالاتر ۵ مگابایت به شما بین ۳ تا ۲۴ تومان پرداخت می کند .

در ازای هر فردی که از طریق شما یا لینک شما وارد سیستم شود و اشتراک تهیه نمایید یا … به شما ۱۵ درصد پورسانت تعلق خواهد گرفت .

برای عضویت کافیست از طریق لینک مقابل وارد سایت شوید        .::   عضویت   ::.

۳= ترین بیت 

این سیستم نیز به عنوان سومین سیستم مناسب و معتبر معرفی میشود . درآمد دانلود هر فایل ( حجم یا کشور فعلا تاثیر ندارد ) به صورت ثابت ۳۰ ریال می باشد و در ازای معرفی هر اشتراک توسط شما یا لینک مرتبط به شما معادل ۱۰ درصد پورسانت دریافت خواهید کرد .

فضای رایگان این سیستم ۵ ترابایت است که از این لحاظ قابل توجه است .

برای عضویت کافیست از طریق لینک مقابل وارد و ثبت نام نمایید    .::  عضویت   ::.

ما در مطلب فوق بهترین روش های درآمدی در ازای آپلود و دانلود را معرفی کردیم .

چند توصیه برای درآمد از این طریق :

  1. شما می توانید با درج لینک دانلود فایل هاتون در شبکه های اجتماعی دیگران را تشویق به دریافت نمایید
  2. شما می توانید از طریق راه اندازی یک سایت یا وبلاگ لینک دانلود فایل ها را در اختیار دیگران قرار دهید 
  3. شما می توانید از طریق ارسال لینک دانلود به ایمیل دوستانتان ، آنها را دعوت به دانلود فایل هایتان نمایید . 
  4. شما دوستانی که دارای سایت فعال هستید و اقدام به ارائه سرویس دانلود می نمایید می توانید به عنوان لینک رایگان و دایرکت استفاده نموده

و از این طریق کسب درآمد کنید.مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *